Aidas Kasperaitis

 • Kas jums yra šokis?
  Kadangi su šokiu pragyvenau visą savo gyvenimą galiu pasakyti, kad man tai yra priemonė pažinti save, kitus ir aplinką.
 • Kokie jūsų pasiekimai?
  Sunku vardinti ir kažką išskirti. Didžiuojuosi atidavęs „Žuvėdrai" 16 metų ir tame kelyje turėjęs ir asmeninių ir komandinių pergalių. Pasiekimas, kad sugebėjau baigti vidurinę ir aukštąją bei sugebu mokytis toliau. Pasiekimu laikau visus su mano pagalba užaugusius šokėjus, iš kurių daugelio šokių karjeros toliau puikiai klostosi pasaulinėje arenoje. Taip pat pasiekimas, kad pavyko suburti bendraminčių ratą ir perduoti sukauptas žinias savo mokiniams.
 • Kokiuose šokiuose specializuojatės ir kokių šokių užsiėmimus vedate šiuo metu?
  Mano šokių kelyje teko susidurti su daugeliu šokių stilių, tokių kaip Karibų šokiai, American smooth, American rhythm, Europos (standartiniai) šokiai, socialiniai šokiai, solo šokiai, bet mano pagrindinė specializacija buvo Lotynų Amerikos šokiai.
 • Koks jūsų asmeninis tikslas, vizija kalbant apie šokį?
  Perteikti visiems savo mokiniams ir jaunesnės kartos mokytojams savo žinias, kurias įgijau keliaudamas ir gyvendamas svetur. Tai šokių autoritetų žinutė kuri keliauja iš kartos į kartą: puoselėti šokių šaknis ir istoriją, domėtis ir mėgautis muzika, pažinti savo kūną per šokių charakterį ir jausmą, ugdyti skonį ir savivertę, mokytis šokio etikos.
 • Kas jus įkvepia Lietuvoje bei tarptautinėje šokių arenoje?
  Negaliu išskirti vieno. Jų yra labai daug, nes kiekviename gyvenimo etape teko būti skirtingose aplinkose. Turbūt pagrindiniai įkvėpėjai tai mano šokėjai-draugai, tęsiantys savo šokių karjeras pasaulinėje šokių arenoje. Visiems jaučiu didžiulę pagarbą ir dėkingumą. Daugelis iš šių žmonių nežino, kad turėjo įtakos mano, kaip šokėjo, kelyje. Jei kada skaitys tai, ką skaitote jūs, tikiuosi bus maloniai nustebinti. Lietuvoje: Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai, Jūratė ir Česlovas Norvaišos, Vaidotas Škimelis ir Ineta Shair, Gintaras Svistunavičius, Daiva Dackevičienė, Olga Gunko; Užsienyje: Paul Killick, Jurgen Neudeck, Gaynor Fairweather, Karen Hardy, Espen Salberg, Ruud Vermey, Bryan Watson, Carmen, Tone Nyhagen, Ralph Lepehne, Donnie Burns;
 • Koks įsimintiniausias įvykis, nutikęs jūsų šokių karjeroje?
  Kai dėl svajonės šokti teko palikti artimuosius, draugus ir šalį, skristi į Honkongą, kur susipažinau ir susidraugavau su savo šokių idealu, vėliau tapusiu ir mano treneriu.
 • Kaip motyvuotumėte būsimus šokėjus?
  Išmokti mėgautis kiekviena minute. Žiūrėti į šokį pozityviai, kurti ir įkvėpti kitus.
 • Kodėl verta rinktis būtent „Mondo“ šokių centrą?
  Ateikite ir pajauskite. Šokis daro žmones laimingais.
Aidas Kasperaitis