„MONDO“ – italų kalba, pasaulis.

 

 

Įdėja pavadinimui kilo iš mūsų šokių pasaulio autoritetų.
Italija ir jos šokėjai bei treneriai visada asocijavosi su kokybe ir skoniu. Todėl pavadinimas būtinai turėjo būti šia kalba. Trumpas ir paprastas.
Logotipo dizaineriai puikiai perteikė šią įdėją. M raidė lyg apsiraizgiusi moteriško šokių batelio kulniuką. Raudona ir aukso spalva visada suteikė kokybės ir prabangos jausmą. Tai ir yra pagrindinė mūsų įdėja, šokis – kultūra, elegancija ir prabanga.

Vėliau kilo mintis sugalvoti pavadinimus mūsų šokių centro šokių salėms, jų yra trys.
Uždavėme sau klausimą:
jei Mondo yra Pasaulis, vadinasi, „Mondo šokių centras“ yra „Pasaulio šokių centras“.

Kur tai?
Istoriškai iki 2000-ųjų visi šokių centru vadino Londoną. Iki 2015-ųjų daugelis pasaulio šokėjų bei trenerių daug laiko leisdavo Hongkonge. Na, o dabar vyksta naujas šokėjų migravimas į JAV Los Andželo miestą.
Tai puikiai atitiko mūsų norus ir įdėją, ir dar labiau gali atspindėti „Mondo“ komandos viziją žiūrėti į šokį kaip galima plačiau ir mokytis iš viso pasaulio. Mondo šokių centro salės vadinasi – LONDON, HONG KONG ir VENICE.
Visai smagu gauti žinią, kad šiandien šoksime Londone, o rytoj Hongkonge 🙂

„Mondo šokių centras“ – Giraitės g. 2, Klaipėdoje esantis 600 kvadratinių metrų ploto, trijų aukštų statinys, su trijomis kokybiškai įrengtomis treniruočių bei pasirodymų salėmis. Užsiėmimai čia vyksta kasdien.

balticum sporto centras

Taip pat užsiėmimai vyksta ir naujame „Balticum“ sporto centre, Tauralaukio g, 1, Klaipėdoje.

Centre laukiami visų stilių šokių atstovai.

Šiuo metu savo veiklą skirstome į :

  • Sportiniai šokiai
  • Solo šokiai
  • Pramoginiai poriniai šokiai
  • Vestuviniai šokiai

Kvalifikuoti treneriai Jums padės susipažinti su šokių subtilybėmis. Naudodamiesi Amerikos, Hong Kongo, Anglijos, Vokietijos ir kitų valstybių šokių studijų sistema 3=1 padėsime greitai ir produktyviai pasiekti Jūsų svajonę ar tikslą.

Aidas Kasperaitis

Aidas Kasperaitis

Mokytojas

Audrone Bastyte

Audronė Bastytė - Ignatavičė

Mokytoja

Ernestas Monginas

Ernestas Monginas

Mokytojas