Audronė Bastytė - Ignatavičė

 • Kas jums yra šokis?
  Šokis – ne tik grožis... Tai – ne tik drabužių blizgesys ir žėrintys bateliai... Tai - estetika, kultūra, menas, sveikata bei be galo didelis malonumas, kuris suformuoja savimi pasitikinčią, stiprią asmenybę!
 • Kokie jūsų pasiekimai?
  Esu daugkartinė Europos bei pasaulio čempionė, apdovanota ordinu, už nuopelnus Lietuvai.
 • Kokiuose šokiuose specializuojatės ir kokių šokių užsiėmimus vedate šiuo metu?
  Specializuojuosi sportiniuose šokiuose, nesvetimi yra ir šou šokis, baletas, Karibų šokiai, aerobika.
 • Koks jūsų asmeninis tikslas, vizija kalbant apie šokį?
  Tikslas – per šokį auklėti bei šviesti jaunąją kartą, auginti profesionalius šokėjus bei čempionus... Mokyti pažinti, mylėti šokį tiek jauną, tiek garbaus amžiaus žmogų. Vizija, galbūt, suburti komandą, kuri kada nors galės atstovauti Lietuvą čempionatuose.
 • Kas jus įkvepia Lietuvoje bei tarptautinėje šokių arenoje?
  Mane įkvėpė Lietuvoje, nuo mažens mokę šokių žingsnelių gimtinėje, Kėdainiuose dirbantys treneriai Nina ir Ivanas Tokarev. Studijuojant prie manęs prisilietė ir daug žinių suteikė A. Puplevičius, P. Sangavičius, I. Stankevičienė ir, be abejo, ansamblio „Žuvėdra“ treneriai Skaistutė ir Romas Idzelevičiai. Augau ir formavausi kaip asmenybė, stebėdama, kaip šoka pasaulinės žvaigždės, kurias be abejo, idealizavau ne tik aš, bet ir visas pasaulis.
 • Koks įsimintiniausias įvykis, nutikęs jūsų šokių karjeroje?
  Įsimintiniausias šokių įvykis – tai pasaulio čempionatai Lietuvoje, kai tau atsistojusi ploja pilna arena žiūrovų, kartu su prezidente priešakyje, dėkodama už pasirodymą.
 • Kaip motyvuotumėte būsimus šokėjus?
  Motyvuoti šių dienų jaunimą sunku… Bet būtina! Tikėti ir užtikrintai eiti užsibrėžto tikslo link!
 • Kodėl verta rinktis būtent „Mondo“ šokių centrą?
  Mūsų „MONDO“ šokių centre dirba kvalifikuoti, patyrę, savo darbą mylintys ir išmanantys šokių treneriai bei administracija. Mūsų komandai rūpi ne tik aukšti rezultatai varžybose bei pasirodymuose, bet ir kiekvieno žmogaus, kliento emocija, gerovė ir įgytos žinios 😊
Audrone Bastyte