Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip apsirengti pirmą kartą atvykstant?

Mergaitėms ir berniukams bei suaugusiems: patogi apranga, tai gali būti suknelė, sijonas, timpos, kelnės (bet tik NE džinsai). Apranga užsiėmimo metu turėtų būti JUMS patogi, nevaržanti judesių. Turime rūbinę, kurioje galima persirengti aprangą. Patarimas: labai šiltai neapsirengti.

Kuo apsiauti?

VAIKAMS – Jeigu šokių bateliai jau išaugti ir neturite kitų, kuo puikiausiai tinka češkės.

SUAUGUSIEMS – (vyrams ir moterims)  Avalynė turėtų būti patogi, nevaržanti judesių bei suteikianti galimybę stabiliai stovėti ant parketo. Pirmam kartui ir pasibandymui kuo puikiausiai tinka plonu, žemu, neslystančiu padu batukai („laiveliai“, kedukai, „jazzo bateliai“). Jeigu turite šokių avalynę, SUPER! Pasiimkite ją. Jeigu užmiršote pasiimti avalynę – nieko tokio! Mes šokame ir basomis 😊

PASTABA:  Mūsų salėse draudžiama vaikščioti ar šokti su lauko batais.

Kur pastatyti automobilį?

Kadangi mūsų centro automobilių aikštelė yra nedidelė ir jos vietos skirtos mokytojams bei personalui, norint išvengti nepatogių situacijų rekomenduojame juos palikti priešais esančioje bažnyčios arba Sveikatos priežiūros centro (3-iosios poliklinikos) (jos nemokamos) aikštelėse.

Kada atvykti?

Rekomenduojame atvykti 10-15min. prieš užsiėmimą, kad galėtumėte neskubant persirengti, pasiruošti, atsigerti kavos, susikaupti 😊.

Po registracijų patvirtinimo paskyrus pamokos laiką, LABAI prašome pranešti (žinute Facebook paskyroje, SMS ar skambučiu) apie pasikeitusią situaciją, kuri gali lemti Jūsų atvykimą i pirmąją pamoką. Tai taip pat galioja ir privačioms pamokoms. Gerbkime mokytojus kurie su nekantrumu laukia Jūsų, ir su didele atsakomybe ruošiasi pamokai.

Kur man eiti atvykus?

Mūsų centras adresu Giraitės g.2/Naikupės g. 60 yra didžiulis 3-jų aukštų pastatas visas skirtas šokiams. Tad atvykus pirmiausiai kreipkitės į administraciją, kuri suteiks Jums visą informacija, kur persirengti ir kur vyks užsiėmimai.

Filialas Tauralaukyje „Balticum“ sporto centras salė yra II aukšte užkilus laiptais. Visą infromaciją taip pat gausite administracijoje.

Kiek laiko trunka pamokos?

„Mūsų centre ir filialuose“ visos grupinės šokių pamokos vyksta nuo 45 min. iki 1h 25 min. Priklausomai nuo to, kokiai amžiaus grupei skirta ir kiek kartų per savaitę vyksta užsiėmimai. Individualios pamokos trukmė 45 min.

Kada vyksta užsiėmimai?

Užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki šeštadienio, tačiau pageidaujant ir iš anksto susitarus – sekmadienį užsiėmimai (individualios pamokos, mergvakariai, išskirtinės grupės draugų kompanijoms pastoviu tvarkaraščiu) taip pat galimi.

Kokia kaina?

Šis klausimas dažniausias, kuris vėliau išsivysto į ilgą pokalbį, kuris skirtas asmeniškai tik Jums. Kainos svyruoja nuo 20 € iki 35€/mėn. už grupines pamokas. O visi kiti įkainiai labai individualūs, priklausomi nuo Jūsų poreikio.

Koks atsiskaitymo būdas mūsų centre?

Atsiskaitymas už mėnesinį šokių abonementą atliekamas ADMINISTRACIJOJE atvykus sekantį kartą po primosios pamokos.

Už privačias šokių pamokas, kiekvieną kartą atvykus į centrą PRIEŠ kiekvieną pamoką atsiskaitymai tik ADMINISTRACIJOJE.

Šiuo metu mūsų centre (Giraitės g.2) aptarnaujame tik grynaisiais. Atsiskaitymas kortele negalimas, pasirūpinkite grynaisiais atvykstant.

Kas yra solo latino?

http://mondosc.lt/solo-sokiai/

Ar reikia turėti partnerį norint šokti porinius šokius?

Taip, jeigu gyvenimo draugo nėra, tuomet reikėtų pabandyti rasti draugą, kuris norėtų šokti kartu, o jei nesiseka – atvykti į „Mondo“ šokių centrą, kur pabandysime Jums padėti.

Jeigu aš per jaunas/senas šokiams?

Tikrai ne! Šokti niekada nėra per anksti ar vėlu. Bet kada ŠOKIS yra naudingas Jums ir Jūsų asmenybei. Jūs esate paties tinkamiausio amžiaus, nes šokti reikia visą gyvenimą. 😊

Ar pas jus vyksta šokių vakarėliai?

Tikrai taip! Vakarėliai vyksta pas mus reguliariai bent 1 kartą per mėnesį. Teminiai, sezoninių švenčių, privatūs, uždari tik klubo nariams, vaikams ir suagusiems. Daugelis vakarėlių yra atviri VISIEMS, tad tikrai galite pasiimti ir besidominčius draugus ar vis dar nedrįstančias pabandyti šokti drauges. Vakarėlių metu bendraujame, linksminamės, šokame, mokomės.

O, BET, TAČIAU...

SVARBIAUSIA! ATVYKTI PAS MUS IR PABANDYTI! NEPABANDĘS PAS MUS NEŽINOSI, KAS YRA ŠILTAS BENDRAVIMAS, KOKYBĖ, ERDVĖ, PROFESIONALŪS MOKYTOJAI IR POŽIŪRIS Į ŠOKĮ NE KAIP I SPORTĄ O KAIP Į MENĄ.

Kodėl po registracijos su manimi niekas nesusisiekė?

Prašome Jūsų labai atidžiai pildyti registracijos formą. Dažniausiai nesusisiekimo priežastis: neteisingai nurodytas kontaktinis numeris.