Sportiniai šokiai vaikams

Klaipėdoje šokių centre ``MONDO``

Šokių centras „Mondo“ kviečia visus klaipėdiečius ir aplinkinių miestų gyventojus mokytis sportinių šokių! Sportiniai šokiai ypatingi tuo, kad tai menas ir kartu sportas. Norint įvaldyti sportinius šokius reikalingas nuoseklus darbas ir, žinoma, meilė judesiui. Vargu, ar įmanoma atsispirti šokio magijai, tad kodėl nepabandžius pažaboti šio meno su profesionalų pagalba? Sportinių šokių mokytis gali tiek pradedantys, tiek pažengę šokėjai.

„Mondo“ kviečia sportinių šokių mokytis įvairaus amžiaus vaikus. Kartu auginsime meilę šokio kultūrai, dalyvausime įvairiuose renginiuose bei varžybose, leisime turiningai laiką ir rasime naujų draugų. Organizuojami solo latino užsiėmimai mergaitėms, sportiniai šokiai jaunimui bei jaunučiams ir šokių užsiėmimai mažiesiems.

„Mondo“ šokių centre Jus pasitiks kvalifikuoti treneriai, kurie padės pažinti žingsnelių subtilybes, atrasti savo talentus, apie kuriuos, galbūt, net nežinojote. Grupės skirstomos pagal amžių ir pasirinktą šokio stilių.

Šokių užsiėmimai vyksta „Mondo“ šokių centre adresu Giraitės g. 2 ir Tauralaukio filiale adresu Tauralaugio g. 1 Klaipėdoje.

pramoginiai poriniai šokiai